توری سرندی رولی

توری سرندی رولی

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸0

 توری سرندی (chain link wire mesh) صفحه مفتولی مشبکی است که از بافته شدن زنجیری  مفتول ها تشکیل شده است؛ این توری ها برخلاف توری های گابیون و مرغی دارای چشمه های لوزی شکل هستند.

مشخصات توری سرندی

برای تولید توری سرندی مفتول هایی به جنس آهنی، استیل، گالوانیزه، مسوار، فولاد و ... با قطر 1 الی 2 میلی‌متر درهم بافته می‌شوند و چشمه هایی لوزی شکلی با ابعاد 1 الی 100 میلی‌متر ایجاد می‌کنند. فضای خالی بین چشمه ها با افزایش انعطاف پذیری توری های سرندی موجب استفاده از آن ها به عنوان صافی و غربالگر شده است. توری های سرندی به طورکلی دارای عرض 1 الی 2.5 متر، به صورت رول هایی به طول 10 الی 30 متر هستند.

ممکن است مفتول ها به صورت موج دار باشند که این امر افزایش مقاومت و یکنواختی چشمه های توری را به دنبال دارد. در گاهی مواقع به منظور افزایش استحکام و مقاومت توری سرندی، مفتول ها بهم جوش داده می‌شوند؛ این امر موجب ثابت ماندن چشمه های توری به هنگام برش می‌شود. 

انواع توری سرندی رولی

توری های سرندی براساس نوع مفتول دارای انواع مختلفی از جمله توری سرندی مسی، گالوانیزه، استیل، فولادی، نیکل، آلومینیوم، برنج، آهنی و .... هستند اما لازم به ذکر است که انواع آهنی، گالوانیزه و فولادی بیشترین کاربرد را دارند.

 • توری سرندی آهنی

انواع آهنی توری های سرندی از مفتول آهنی با ضخامت 1.5 به صورت رولی تولید می‌شوند و نسبت به انواع گالوانیزه ضخامت بیشتری دارند؛ به همین دلیل به عنوان سرندهای ایستاده یا کرکره ای استفاده می‌شوند. از موارد مصرف آن ها در ساختمان سازی و کارخانجات، ساخت حصارهایی با مقاومت بالا و سایر موارد عمرانی و صنعتی قابل ذکر می‌باشد.

 • توری سرندی گالوانیزه

این نوع از توری های سرندی به طورکلی از مفتول گالوانیزه با ضخامت 20 به صورت رول های 30 متری تولید می‌شوند. چشمه های توری های گالوانیزه دارای ابعاد 8، 10 و 15 میلی متر هستند که چشمه های 15 میلی متری اغلب برای سرند کردن شن و ماسه کاربرد دارند. توری سرندی گالوانیزه با مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی و قیمت پایین کاربرد بسیار دارند.

 • توری سرندی فولادی

توری سرندی فولادی برای کارهای صنعتی مانند ساخت پانل های سه بعدی کاربرد دارند.

کاربرد توری سرندی

 • سرند کردنن خاک، شن و ماسه معدن، ساختمان سازی و کارخانجات
 • ساخت قفس های مستحکم برای حیوانات
 • در پروژه های عمرانی و ساختمانی
 • جهت مستحکم کردن دیوار طلافروشی ها و صرافی ها و ...
 • جهت جداسازی خطوط تولید موادغذایی و کشاورزی
 • ساخت حفاظ های مستحکم برای پادگان های نظامی
 • ساخت پنجره 
 • در صنایع مختلف از جمله باستان شناسی، پالایش نفت، کاغذ سازی، صنایع الکترونیک و ...

خرید توری سرندی رولی

توری سرندی رولی براساس نیاز مشتری در انواع و ضخامت های مختلف قابل سفارش هستند؛ بنابراین جهت خرید توری سرندی رولی باید عواملی ازجمله قطر مفتول، ابعاد چشمه و طول آن براساس نوع کاربرد، بررسی شوند و بدیهی است که این عوامل در تعیین قیمت توری سرندی نیز تاثیرگذار هستند.

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه