راهنمای خرید لوله داربست

راهنمای خرید لوله داربست

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸0

لوله داربست چیست؟

لوله داربست سازه های فلزی متشکل از لوله هایی به قطر 48 میلی متر و طول 3 تا 6 متر هستند که به منظور دسترسی به نقاط دشوار ساختمان درهنگام ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصولات تنوع زیادی ندارند اما به دلیل ارتباط مستقیم با جان افراد به هنگام خرید باید به نکاتی همچون مقاومت آن ها و ... توجه شود.

لوله های داربستی مجموعه پانل آنلاین در انواع سبک، سنگین، متوسط  و در ضخامت ها 2 تا 4 میلی متر موجود هستند. همچنین لازم به ذکر است تمامی اتصالات لازم جهت نصب این محصولات اعم از بست های سبک، سنگین، رابط، بست گردان و H را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می‌کند.

نکات لازم جهت خرید لوله داربست

به هنگام خرید این محصولات فولادی به نکاتی از جمله برند، قیمت، ضخامت، مقاومت آن ها در برابر فشار و ... توجه کرد.

برند های مطرح تولید لوله داربست در ایران

واحدهای صنعتی بسیاری در زمینه تولید انواع لوله ها و تولید لوله‌های داربست فعالیت می‌کنند؛ بنابراین با توجه به تنوع کارخانجات تولیدی این محصول، کیفیت آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 مجموعه پانل آنلاین با بکارگیری کارشناسانی مجرب خدماتی جامع در زمینه خرید لوله داربست ارائه می‌نماید. شما می‌توانید به منظور دریافت مشاوره و خرید این محصولات با کارشناسان پانل آنلاین در تماس باشید.

scaffolding-pipe1

قیمت لوله داربست

قیمت لوله های داربست به عوامل مختلفی از جمله  متراژ ساختمان، طول لوله ها، ضخامت آن ها، نوع متریال و .... بستگی دارد و باتوجه نوسانات بازار، قیمت این محصولات همواره درحال تغییر است.

جهت دریافت قیمت بروز لوله داربست با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

نحوه خرید لوله داربست

پس از دریافت مشاوره و انتخاب محصول موردنظر خود می‌توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی اقدام به خرید و ثبت سفارش خود کنید.

 

تماس به پانل آنلاین: 44030121-021

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه