ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی

ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹0

در جوامع مدرن امروزی که روش‌های ساخت و ساز دستخوش تغییر شده اند؛ مصالح ساختمانی سنتی علی رغم کاربرد گسترده‌ای که داشتند جای خود را به مصالح نوین ساندویچ پانل دادند. به‌طوریکه  شاهد استفاده از ساندویچ‌پنل در جای جای شهر از جمله ساختمان‌های بلند مرتبه و عظیم همچون مراکز تجاری، بیمارستان‌ها و... هستیم.

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که شنیده باشید برخی از افراد به ساندویچ ‌پانل، پانل ساندویچی بگویند. و برای شما سوال پیش بیاید آیا ساندویچ‌پانل با پانل ساندویچی تفاوت دارد یا نه و تفاوت‌های آن‌ها چیست؟

در این راستا لازم به ذکر است که  پانل ساندویچی هیچ  تفاوتی با  ساندویچ‌پانل یا ساندویچ‌پنل ندارد و بکارگیری این کلمه به ساختار پانل مربوط می‌شود و در واقع به طور عامیانه پانل ساندویچی اطلاق می‌شود. بنابراین هر دو کلمه ی ساندویچ‌پانل و پانل ساندویچی به شکل صحیح بکار می‌روند و هر دو به یک نمونه‌ از مصالح ساختمانی نوین با ساختاری متفاوت اشاره دارند. اما لازم به ذکر است که صحیح ‌ترین حالت آن ساندویچ‌پانل و ساندویچ پنل می‌باشد.

همانطور که گفتیم ساندویچ‌پنل‌ها کاربرد گسترده‌ای دارند و می‌توان از آن‌ها در تمامی صنایع به بهترین نحو استفاده نمود. به عنوان اصلی‌ترین کاربردهای ساندویچ‌پانل می‌توان به ساخت انواع سوله، کانکس، اتاق حمل بار و... اشاره کرد.

برای آشنایی بیشتر با ساندویچ‌پانل و ویژگی‌های آن به صفحه مربوطه در وبسایت پانل آنلاین مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه