دستگاه ساندویچ پانل بر

دستگاه ساندویچ پانل بر

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸0

ساندویچ پانل ها در کارخانه به طول زیاد تولید می‌شوند که می‌بایست در ابعاد کوچکتر و موردنظر مشتری برش داده شوند و همچنین انواع ساندویچ پانل ها به صورت فارسی بر نیستند و نیاز است در محل، توسط نصاب برش خورده و نصب شوند؛ ازینرو نیاز به ابزاری برای برش ساندویچ پانل های تولید شده مطرح می‌شود.

ابزار مورد نظر جهت برش ساندویچ پانل، باید دارای دقت بالا و براساس استانداردهای جهانی باشند تا به سطح ساندویچ پنل آسیب جدی وارد نشود. برای این کار از دستگاه مخصوص ساندویچ پانل بر استفاده می‌گردد.

برش ساندویچ پانل

دستگاه برش ساندویچ پانل می‌تواند یک اره دستی یا اره قطب نما باشد که براساس استانداردهای جهانی ساخته شده است. sandwich-panel-cutting-machine

نکات برش ساندویچ پانل

عملیات برش ساندویچ پانل نیز همانند سایر عملیات مربوط به ساندویچ پنل از قبیل نصب و تولید ساندویچ پانل نیازمند رعایت نکات ویژه ای می‌باشد.

اولین و مهمترین نکته در برش ساندویچ پانل، سرعت بالای کار جهت جلوگیری از آسیب به سطح پانل می‌باشد. 

برای برش پانل ساندویچی استفاده از اره نواری یا اره سینی توصیه می‌شود زیرا اره نواری در مقایسه با سایر ابزار برش دارای مزیت های بسیاری می‌باشد؛ این مزیت ها عبارتند از:

  • برش های ایجاد شده با اره نواری دارای عرض باریک تری هستند که موجب کاهش میزان هدررفت ساندویچ پانل ها می‌شود.
  • عملیات برش ساندویچ پنل با اره نواری با سرعت بالاتری انجام می‌شود که علاوه بر ایجاد برشی هموار و دقیق، هزینه برش را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

انواع اره های نواری با سرعت 25 و 52 دور بر دقیقه کار می‌کنند ازاینرو محل برش ساندویچ پانل پس از پایان برش می‌بایست سوهان کشیده شود تا سطحی تمیز و یکدست ایجاد شود.

یکی دیگر از مواردی که پس از برش ساندویچ پنل اهمیت دارد، تمیز کردن پلیسه های ایجاد شده می‌باشد.

     

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه