افزایش قیمت ورق

افزایش قیمت ورق

تاریخ انتشار مطلب : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸0

افزایش قیمت ورق های و متریال اولیه تولیدی سبب شده است تا قیمت ها به طرز عجیبی افزایش یابد و در پی آن بازار فروش این محصول برای مدتی هست که خرید و فروشی ندارد به همین دلیل است که قیمت های تولیدی ورق به شدت افزایش یافته است و در نهایت سبب افزایش قیمت کالا هایی خواهد شد که در آن ها از ورق های صنعتی استفاده می‌شود.

متریال اولیه خارجی

استفاده از بهترین متریال در ساخت ورق ها به زیبایی و دوام بیشتر سازه کمک خواهد کرد اما به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه در ساخت آن ها سبب شده است تا واردات بسیاری را داشته باشیم و درنهایت این واردات سبب افزایش قیمت کنونی می‌باشد ، به دلیل نداشتن تجهیزات لازم در ساخت مواد اولیه مجبور به واردات این متریال هستیم تا بتوانیم با کیفیتی بسیار خوب ورق ها را تهیه کنیم.

با به کارگیری از رنگ های آلمانی در رنگ آمیزی ورق ها به دلیل در معرض عوامل محیطی بودن سبب شده است تا بتواند در مدت طولانی به خوبی در مقابل آب و هوا های متفاوت مقاومت کرده و دچار تغییر رنگ نشود و جلوه خوب سازه سال ها باقی خواهد ماند.

استفاده ورق هایی با جنس مختلف در صنعت و همچنین نداشتن مواد اولیه این محصول برای تولید در کارخانه های داخلی کشور ایران سبب شده است تا مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این ورق ها از خارج کشور وارد شود و در نهایت در داخل کشور ساخت شود ، می‌توانیم این موضوع را دلیل دیگر گرانی انواع مدل های ساندویچ پانل برند های مختلف بدانیم.

مدل مختلف ورق دلیل گرانی آن 

به دلیل داشتن مدل های مختلف ورق و همچنین شیار های متفاوت سبب شده است تا قیمت های آن ها افزایش پیداکند شاید برایتان سوال باشد به چه دلیل افزایش قیمت های ورق به شکل و شیار های آن ها بستگی دارد ، به دلیل گران شدن دستگاه برش و طرح زن سبب شده است تا در پی این گرانی هزینه نگهداری آن ها افزایش یافته و در آخر سبب افزایش قیمت مدل های مختلف این نوع ورق ها بشود ، بدیهی است ورق هایی که دارای شیار های کم تری می‌باشند از قیمت کم تری برخوردار هستن و ورق هایی که دارای شیار های خاص و یا مدل های خاصی هستند از قیمت های بالاتری برخوردار می‌باشند.

تحریم بازار ایران

با توجه به ورود موج جدید تحریم ها علیه ایران این مشکلات همواره ادامه خواهد داشت و همچنین انتظار میرود در هفته های آینده این افزایش قیمت همواره ادامه داشته باشد و منجر به افزایش قیمت محصولات که از ورق در آن ها استفاده شده است بشود.

اطلاعات بیشتر

جالب است بدانید در ساخت ورق های صنعتی از متریال بسیاری استفاده می‌شود و در نهایت همین تنوع در استفاده از متریال سبب شده است تا قیمت  کنونی ورق ها به شدت افزایش پیداکند در حالی که برای تولید ورق کاغذ از موادی استفاده می‌شود که دارای مقدار مشخص و همچنین قیمت مشخصی هستند و به راحتی می‌تواند مواد اولیه آن را در داخل کشور تولید کنند. 

اطلاع از قیمت

همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت ورق صنعتی و ... در هر لحظه با مشاورین ما در تماس باشید تا بتوانید از جدید ترین قیمت های روز ورق در داخل شهر های مختلف ایران مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه