ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰0

به دنبال توسعه و گسترش استفاده از ساندویچ پانل، بسیاری از تولیدکنندگان داخلی با نظر به اهداف خودکفایی از لحاظ اقتصادی و صنعتی کشور، دست به تولید و عرضه ساندویچ پانل در کشور نموده‌اند. هریک از گروه‌های تولیدی ساندویچ‌پنل با بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی به روز، پانل‌هایی متفاوت از یکدیگر تولید می‌کنند. لازم است بدانید که کیفیت پانل‌های ساندویچی را برند تولیدکننده و متدهای آن کمپانی تعیین می‌کند. از اینرو این امر را می‌توان علت تفاوت ساندویچ‌پانل‌های شرکت‌های تولیدکننده دانست.

یکی از تولیدکنندگان معتبر و مشهور که سال‌های بسیاری است در زمینه تولید ساندویچ‌پانل فعالیت می‌کند، مجتمع صنعتی ماموت می‌باشد که مطمئنا نام آن را همواره در زمره تولیدکنندگان برتر و در زمینه‌های مختلف شنیده‌اید. 

مجتمع صنعتی ماموت 

مجتمع صنعتی ماموت یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین تولیدکنندگان در زمینه ساندویچ‌پانل، کانکس، تریلر، اتاق حمل بار و... است که فعالیت خود را در سال 1370 آغاز کرد. شرکت ماموت با سابقه‌ای 28 ساله و با بکارگیری تکنولوژی به روز دنیا، نیروهای مجرب و متخصص و ماشین آلات و دستگاه‌های پیشرفته به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر و نام آشنا در ایران و خاورمیانه  شناخته شده است بخش عظیمی از صادرات ساندویچ پانل و اتاق‌های پیش ساخته در کشور را به خود اختصاص داده است.

ساندویچ پانل شرکت ماموت

ساندویچ‌پانل‌های شرکت ماموت از نظر نوع ساختار با سایر انواع پانل‌ها تفاوتی ندارند و همان ساختار ساندویچی و سه لایه در محصولات ماموت نیز دیده می‌‎شود. اما مسئله‌ای که می‌توان به عنوان تفاوت در این پانل‌ها و سایرین ذکر کرد، کیفیت و ماندگاری ساندویچ پنل ماموت می‌باشد. 

محصولات شرکت ماموت

انواع ساندویچ پانل ماموت از نظر نوع کاربری

ساندویچ پنل ماموت را نیز می‌توان متناسب با نوع کاربری در انواع زیر دسته بندی کرد:

  • ساندویچ پانل دیواری
  • ساندویچ پانل سقفی
  • ساندویچ پانل سردخانه‌ای
  • ساندویچ پانل کلین روم (اتاق تمیز)

انواع ساندویچ پانل ماموت از نظر شکل ظاهری

  • ساندویچ پانل دو رو ورق
  • ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل
  • ساندویچ پانل دو رو نایلون
  • ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو نایلون

ویژگی‌های ساندویچ پانل ماموت 

پانل ماموت با بکارگیری مواد و متریال با کیفیت و درجه یک، بالاترین کیفیت در میان سایر انواع ساندویچ‌پنل‌های بازار را دارا است که می‌توان ویژگی‌هایی نظیر نسوز بودن، کند سوز بودن، مقاوت بالا در برابر عوامل خارجی و... را برای آن برشمرد. لازم به ذکر است که ساندویچ پنل ماموت ضمن داشتن کیفیت بالا از قیمتی مناسب و مقرون به صرفه برخوردار است که امکان ساخت و سازی با کمترین هزینه را برای شما فراهم می‌کند.

ساندویچ پنل ماموت

خرید ساندویچ پانل ماموت

مجتمع صنعتی ماموت در جهت جلب رضایت مشتریان خود، پانل‌هایی در ابعاد و ضخامت مورد نظر مشتری تولید می‌کند و شما می‌توانید بنا به درخواست خود انواع ساندویچ پانل را به شرکت ماموت سفارش دهید.

ساندویچ پانل ماموت در پانل آنلاین

شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پانل ماموت و خرید آن با کارشناسان پانل آنلاین در واحد مربوطه تماس حاصل فرمایید. 

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه