چشم اندازی به محصولات شرکت ماموت در صنعت

چشم اندازی به محصولات شرکت ماموت در صنعت

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰0

شرکت ماموت در سال 1370 در زمینی به مساحت 2 هکتار در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل و تریلر فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات شرکت ماموت در این سال‌ها به واسطه دارا بودن کیفیتی بالا در صنایع مختلف شناخته شده و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند.

معرفی محصولات شرکت ماموت 

ساندویچ پانل ماموت 

ساندویچ پانل ماموت یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین محصولات دنیای ماموت در صنعت ساختمان و در بین سازندگان می‌باشد. امروزه ساندویچ پنل‌ها را می‌توان در ساخت سوله‌های صنعتی و کارگاهی، ساختمان‌های اداری و مسکونی پیش ساخته، انواع کانکس، اتاق تمیز یا اتاق ایزوله، سوله های ورزشی و.... بکار برد. از اینرو این مصالح نوین جایگزین مصالح قدیمی شده‌اند.

پانل‌های ماموت در انواع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی دسته بندی می‌شوند و تمامی مصالح مورد نیاز برای ساخت یک سازه پیش ساخته را تامین می‌کنند.

در راستای معرفی این محصول پرکاربرد شرکت ماموت لازم به ذکر است که انواع پانل‌های ساندویچی در ضخامت 4، 5، 6، 8، 10، 12.5 و 15 سانتی متر، با طول و رنگ دلخواه مشتری تولید می‌شوند.

ساندویچ پانل ماموت

کانکس ماموت 

کانکس در واقع به اتاقک پیش ساخته‌ای گفته می‌شود که غالبا با ساندویچ پانل ساخته می‌شود و به منظور اسکان دائم و یا موقت در پروژه‌‌های کارگاهی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانکس ها را می‌توان اتاقک‌هایی قابل حمل معرفی کرد که پس از اتمام پروژه به راحتی با جرثقیل و یا کشنده به محل جدید جا به جا کرد.

دلایل بسیاری موجب شده‌اند که کانکس ماموت مورد توجه قرار بگیرد اما گفتنی است که این دسته از کانکس‌ها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و همچنین موجب صرفه جویی در زمان نیز می‌شوند.

کانکس‌های پیش ساخته ماموت نیز همچون ساندویچ پانل‌ها آنچنان در میان سازندگان مورد توجه قرار گرفته‌اند. بطوریکه امروزه در سراسر شهر، رستوران‌، فروشگاه، اماکن اداری سیار و... با کانکس دیده می‌شود.

کانکس ماموت

تریلر ماموت 

یکی دیگر از محصولاتی که میتوان در سبد محصولات شرکت ماموت قرار داد، انواع تریلرهای ماموت است. این دسته از محصولات ماموت نیز در صنعت حمل و نقل از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و سطح بالایی از فروش بازار را به خود اختصاص داده‌اند. تریلرهای ماموت را در بازار میتوان در انواع زیر دسته بندی کرد:

  • تریلر بونکر
  • تریلر کمرشکن
  • تریلر تیغه
  • تریلر چادری
  • تریلر یخچالی
  • تریلر کمپرسی
  • تریلر تانکر
  • تریلر کفی

برای آشنایی بیشتر با تریلرهای ماموت به صفحه مربوطه در وبسایت تراکس کار مراجعه نمایید. 

 

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه