راهنمای خرید توری یا فنس

راهنمای خرید توری یا فنس

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸0

 توری های مفتولی به دلیل مزایای بسیار ازجمله مقاومت و دوام بالا کاربرد بسیار دارند، بنابراین لازم است به هنگام خرید این محصولات از نکات ویژه ای اطلاع داشته باشید.

نکات قابل توجه به هنگام خرید توری 

توری های مفتولی به دلیل کاربرد گسترده ای که دارند، مستلزم همگام سازی و در نظر گرفتن نیاز مشتری هستند؛ ازینرو در جنس، ضخامت، اندازه چشمه و ارتفاع متفاوت تولید می‌شوند.

در این مقاله نکات مهمی را که لازم است قبل از خرید  توری بدانید؛ توضیح داده خواهد شد.

جنس مفتول

جنس مفتول توری انتخابی در میزان دوام و مقاومت آن تاثیر بسیاری دارد. لازم به ذکر است که آب و هوای منطقه موردنظر در دوام توری نیز تاثیرگذار هستند.

انواع گالوانیزه ی توری ها به دلیل پوشیده شدن با  لایه ای  از فلز روی در برابر زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار هستند ازینرو استفاده از آن ها در مناطق شمالی یا جنوبی کشور که دارای آب و هوایی مرطوب و شرجی هستند، توصیه می‌شود؛ و توری هایی از جنس مفتول سیاه در مناطق گرم و خشک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ضخامت مفتول

از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب فنس، ضخامت مفتول می‌باشد. بدیهی است هرچه ضخامت مفتول بیشتر باشد به دنبال آن مقاومت و قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. لازم است میزان ضخامت فنس ها با توجه به نوع کاربری انتخاب شود.

اندازه چشمه ها

ابعاد چشمه فنس انتخابی به نوع نیاز مشتری بستگی دارد؛ به عنوان مثال برای نگهداری از حیوانات کوچک، باید از توری هایی با ابعاد چشمه کوچک استفاده شود.

ارتفاع فنس

در نهایت ارتفاع فنس در تعیین قیمت و انتخاب آن نقش بسزایی دارد. فنس ها به صورت رول هایی با ارتفاع 1 تا 3 متر تولید می‌شوند و لازم است شما فنس توری ها را متناسب با نوع نیازتان انتخاب کنید.

قیمت فنس

در پایان مهمترین آیتم برای خرید فنس، قیمت آن می‌باشد که تمامی نکات ذکر شده در بالا در تعیین قیمت فنس ها تاثیر گذار هستند.

راهنمای خرید فنس از پانل آنلاین

شما می توانید با مراجعه به سایت پانل انلاین و یا تماس با کارشناسان مجرب پانل انلاین از قیمت بروز محصولات مفتولی مطلع شوید و اقدام به خرید کنید.

 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه