رال رنگی ساندویچ پانل

رال رنگی ساندویچ پانل

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰0

یکی از دلایلی که موجب برتری ساندویچ‌پانل بر سایر مصالح ساختمانی شده؛ تنوع در طرح و رنگ و تولید آن به سلیقه مشتری بوده است. همچنین امروزه امر زیبایی شناسی در تمامی سازه‌ها حائز اهمیت می‌باشد و بعضا رنگ پیش فرض پانل‌ها با سلیقه مشتری مطابقت ندارد.

از اینرو تولیدکنندگان ساندویچ‌پانل به منظور پاسخ‌دهی به نیاز مشتری و جلب رضایت مشتریان خود، متناسب با کاربری سازه، موقعیت جغرافیایی و... برای ورق ساندویچ‌پانل از ورق‌های از پیش رنگ شده در رنگ‌های مختلف به کمک رال رنگی استفاده می‌کنند و این امر همان تنوع رنگ در پانل‌ را شامل می‌شود.

 

رال رنگی ساندویچ‌پانل چیست؟

به زبان ساده قابل ذکر است که رال رنگی به استانداردی برای شناسایی رنگ‌ها در تولید ساندویچ‌پنل اطلاق می‌شود که به کمک آن می‌توان رنگ‌ها را از هم متمایز کرد.

ساندویچ پانل رنگی برای هر سازه‌ای متفاوت از دیگری می‌باشد که کاملا بستگی به نوع کاربری آن دارد. به عنوان مثال در سالن‌های ورزشی اغلب از پانل‌هایی به رنگ آبی، سبز، سفید و سیاه استفاده می‌شود.

در ساختمان‌های مسکونی در مناطق گرمسیر، پانل‌هایی به رنگ‌های سرد و خنثی و در مناطق سردسیر به رنگ‌های گرم  دیده می‌شوند.

در تصویر زیر می‌توانید رال رنگی ساندویچ پانل را به همراه کد آن مشاهده کنید و به هنگام خرید کد مورد نظر خود را به کارشناسان پانل آنلاین اعلام نمایید.

رال رنگی ساندویچ پانل

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه